Jdi na obsah Jdi na menu
 

Keisy

 

 

po-p8060192.jpg

 

p8060031-upr.jpg

Jch. a Š.ČR Keisy  z Dašického zátiší

nar. 23.11. 2006

Má neg. DKK i DLK !!

m: Cheena z Dašického zátiší (DKK 0/0)
o: Baltor Barracuda Aces (DKK 0/0)

p7300064u.jpg

 

Pro mne je Keisy ta nejúžasnější fena v povaze. Je vyrovnaná,  sebevědomá, ale naprosto pohodová mezi psy.  Jediná, kdo neuhne Rokymu, když běží celá smečka za jedním balonkem. Nikdy se nezachová nepředvídatelně. Není uštěkaná. Temperamentnější, než by člověk při pohledu na její postavu očekával, ale ne zbrklá. Nadšený a neúnavný aportér. Velmi kontaktní, společenská. Závisláček na mé osobě. Super mamina a ideální chovná fena pro zaučování začínajících chovných psů.

Má jediný nešvar. Ani o  balon by  nikdy nevyvolala rozbroj, pokud jí jej někdo vyfoukne. Ale aby se tak pokud možno nestalo, stále krouží okolo a balon pouští pouze v případě, že je přesvědčená, že mi ho nikdo nemůže při předání vzít, ani když mi upadne. To se ale naučila až získanými zkušenostmi. Zpočátku aporty předávala.

Měla jsem velké přání  ponechat si z posledního vrhu  její dceru, která by měla její povahu, hlavu a postavu.  Nakonec jsem se rozhodla, že nebudu riskovat, že v posledním vrhu fenka nebude (jednou má Keisy skoro samé fenky, pak samé pejsky) a když ve vrhu C bylo hned několik krásných fen, jednu jsme si ponechali. Jmenuje se Cléra a v kostře i hlavě po mamince opravdu je. Zdá se, že má  i její lásku k balonkům.

 

clera-port-dsc_1351-u.jpg

 

 

p8300051.jpg